AboutColorsProductsTechniquesLearnGalleryNewsBuyQuestionsContact Us

 
Pastele PanPastel® Wyjątkowo miękkie, suche pastele artystyczne
Unikalne pastele artystyczne w formie pigmentowych krążków. Mieszaj, łącz, twórz warstwy, nakładaj jak farby.
Wyjątkowo miękkie. Niski poziom pylenia. 92 kolory o wysokim stopniu nasycenia pigmentem. Idealne jako medium malarskie, rysunkowe i do technik mieszanych.
PanPastel to wyjątkowe pastele artystyczne , umieszczone w okrągłych pojemniczkach. Zostały opracowane w sposób pozwalający twórcom na ich łatwe nakładanie i usuwanie z powierzchni pracy oraz na pełną kontrolę nad kolorem, tak jak w malarstwie artystycznym! Dzięki formie pigmentowego krążka, pastele nakłada się niemalże identycznie jak farby. W składzie pasteli znalazły się najwyższej jakości artystyczne pigmenty.

Pastele PanPastel zostały wykonane przy zastosowaniu wyjątkowego procesu produkcji, ograniczającego ilość spoiwa oraz wypełniaczy, co daje w rezultacie bogatą, wyjątkowo miękką formułę o niskim stopniu pylenia. Wszystkie pastele to produkty profesjonalnej jakości, o wysokim stopniu koncentracji pigmentów, są bardzo odporne na światło oraz można je z powodzeniem całkowicie usuwać z powierzchni pracy malarskiej.


 

Każde opakowanie zawiera o 40%* więcej produktu niż przeciętny sztyft pastelowy. *Wartość przeciętna, oparta na badaniu wiodących marek na rynku materiałów malarskich


Łatwe w użyciu – mieszaj, nakładaj
warstwami i nakładaj jak tradycyjne farby

Przy wykonywaniu prac pastelowych oraz stosując techniki mieszane PanPastel umożliwi Ci:

  • W zaledwie kilka sekund pokryć duże powierzchnie równym, jednolitym odcieniem, np. tworząc tło czy też podmalówki
  • Osiągać malarskie efekty przy użyciu pasteli
  • W kontrolowany sposób dobierać sposób aplikacji – od intensywnych pociągnięć do delikatnych detali
  • Budować wiele warstw, kontrolując jednocześnie „wypełnienie” faktury powierzchni
  • Nakładać wyjątkowo cienkie warstwy “laserunkowe” oraz cieniowanie kolorów
  • Kolory mogą być mieszane i łączone ze sobą, co eliminuje potrzebę inwestowania w dziesiątki różnych materiałów malarskich, w celu stworzenia kompletnej palety kolorów.


Pastele suche PanPastel są w pełni kompatybilne z tradycyjnymi sztyftami pastelowymi, powierzchniami do technik pastelowych, typowymi fiksatywami oraz innymi produktami artystycznymi.

Wyjątkowe opakowania

Opakowania PanPastel chronią kolory i oddzielają je od siebie, utrzymując je tym samym w czystości. Forma ta sprawia, że znakomicie sprawdzają się one zarówno w pracowni malarskie, jak i w plenerze. Okrągłe pojemniczki, a także słoiczki do przechowywania narzędzi (Sofft Tools) w bezpieczny sposób są ze sobą zintegrowane, co oznacza, że łatwo można je przechowywać oraz układać, minimalizując wymaganą do tego przestrzeń.

NOWOŚĆ! Paletaz pokrywą

 

Sofft

Narzędzia Sofft Tools

Sofft Tools to nowa gama nowoczesnych narzędzi do wykonywania prac plastycznych, opracowana specjalnie na potrzeby linii pasteli PanPastel. Korzystając z tych narzędzi, malowanie, rysownie i łączenie ze sobą różnych tworzyw nigdy wcześniej nie było tak proste i wygodne.

Więcej informacji o produktach Sofft na stronie.Sofftart.com

Produkty PanPastel® oraz Sofft® mogą być chronione amerykańskimi i/lub międzynarodowymi patentami.
Patented see http://www.panpastel.com/pats.html for details.

 

Wymyślone przez artystów dla artystów

Patented see http://www.panpastel.com/pats.html for details.

strona główna  |  kolory  |  produkty  |  techniki  | galeria 

 nowości   |   sprzedaż detaliczna  |   pytania   |  kontakt